Sensual Soul
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sensual Soul


 
SitePortalPočetna stranicaLatest imagesPretraľnikRegistracijaLogin

Share
 

 Najbolji ljubavni citati svih vremena

Prethodna tema Sljedeća tema Go down 
Poruka
Dama
Dama

Tehnicar
Tehnicar

Postovi Postovi : 451

Najbolji ljubavni citati svih vremena Empty
PostajNaslov: Najbolji ljubavni citati svih vremena Najbolji ljubavni citati svih vremena I_icon42čet 11 vel - 10:07

Od „Bilježnice“ do Taylor Swift, odabrali smo neke nama najljepše ljubavne citate za romantičan ulazak u mjesec zaljubljenih.

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Dama
Dama

Tehnicar
Tehnicar

Postovi Postovi : 451

Najbolji ljubavni citati svih vremena Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji ljubavni citati svih vremena Najbolji ljubavni citati svih vremena I_icon42čet 11 vel - 10:08

1. „Ja sam ono što jesam zbog tebe.“ – Bilježnica

2. „Pravi je ljubavnik muškarac koji vas može uzbuditi poljupcem u čelo, smiješkom u vaše oči ili gledanjem u prazan prostor.“ – Marilyn Monroe
[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Dama
Dama

Tehnicar
Tehnicar

Postovi Postovi : 451

Najbolji ljubavni citati svih vremena Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji ljubavni citati svih vremena Najbolji ljubavni citati svih vremena I_icon42čet 11 vel - 10:09

3. „Mislim da je savršenstvo u ljubavi to da nije savršena.“ – Taylor Swift

4. „Volim kako me tjera da se osjećam, kao da je sve moguće, kao da je život vrijedan življenja.“ – „500 dana ljubavi“

5. „Trebala bi biti ljubljena i često te od nekoga tko zna kako.“ – „Prohujalo s vjetrom“

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Dama
Dama

Tehnicar
Tehnicar

Postovi Postovi : 451

Najbolji ljubavni citati svih vremena Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji ljubavni citati svih vremena Najbolji ljubavni citati svih vremena I_icon42čet 11 vel - 10:09

6. „Neke ljubavne priče nisu epski romani, neke su kratke, ali ih to ne čini ništa manje ispunjenim ljubavlju.“ – Carrie Bradshaw

7. „Dok je čitao, zaljubila sam se u to kako toneš u san; polako, a onda odjednom.“ – „Krive su zvijezde“

[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Dama
Dama

Tehnicar
Tehnicar

Postovi Postovi : 451

Najbolji ljubavni citati svih vremena Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji ljubavni citati svih vremena Najbolji ljubavni citati svih vremena I_icon42čet 11 vel - 10:11

8. „Znaš da si zaljubljen kad ne možeš zaspati jer je stvarnost napokon bolja od tvojih snova.“ – Dr. Seuss

9.
„Gledao je u nju onako kako sve žene žele da ih muškarac gleda.“ – „Veliki Gatsby“

10.
„On je više ja od mene. Bez obzira na to od čega su napravljene naše duše, njegova i moja su iste.“ – Orkanski visovi

11. „Ljubav ne prepoznaje granice. Ona preskače stada i ograde, ruši zidove kako bi na svoje odredište stigla puna nade.“ – Maya Angelou

12. „Osvojio si me na 'zdravo'“ – „Jerry Maguire“



[You must be registered and logged in to see this image.]
[Vrh] Go down
Dama
Dama

Tehnicar
Tehnicar

Postovi Postovi : 451

Najbolji ljubavni citati svih vremena Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji ljubavni citati svih vremena Najbolji ljubavni citati svih vremena I_icon42čet 11 vel - 10:12

13 „Puno se ljudi s vama želi voziti u limuzini, no ono što vi želite je netko tko će se s vama voziti u autobusu onda kad se limuzina pokvari.“ – Oprah Winfrey

14. „Kad shvatiš da s nekim želiš provesti ostatak života, onda želiš da ostatak života počne što prije.“ – „Kad je Harry upoznao Sally“

[You must be registered and logged in to see this image.]

15. „Tama ne može potjerati tamu, to može samo svjetlost. Mržnja ne može potjerati mržnju, to može samo ljubav.“ – Martin Luther King Jr.
[Vrh] Go down

Sponsored content




Najbolji ljubavni citati svih vremena Empty
PostajNaslov: Re: Najbolji ljubavni citati svih vremena Najbolji ljubavni citati svih vremena I_icon42

[Vrh] Go down
 
Najbolji ljubavni citati svih vremena
Prethodna tema Sljedeća tema [Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Romanticni citati
» Muzicki citati
» Lav Nikolajevič Tolstoj Citati
» Najlepši citati o ženi
» Citati, odlomci knjizevnih dela

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
Sensual Soul :: Zabava, Druženje, Igrice :: Razni Tekstovi-
Forum(o)Bir: